Bir bakkalda akıllı telefonu olan kişi
Blue accent
15. Yıllık Global Tüketici Çalışması
Dünya Değişti. Peki Ya Perakendeciler? 
Perakende Sektörünün Dönüşümünde Belirleyici Bir An
Tüketiciler mağazalara döndü ama daha fazla beklentileri var. İster self servis teknolojileri benimseme, kanallar arasında alışveriş ve iadeye olanak verme veya rafları dolu tutmak için stok yönetimini iyileştirmek olsun, günümüzün perakendecilerin modern mağaza müşterilerinin istediklerini sağlamak için yardıma ihtiyaçları var.

Bunun neden perakende sektörünün dönüşümünde belirleyici bir an olduğunu anlamak için Zebra’nın 15. Yıllık Global Tüketici Çalışmasını okuyun. 
Temel Bilgiler
Icon

karar verici, teknolojinin çalışanların daha iyi müşteri deneyimi sağlamasına yardımcı olduğu konusunda mutabık. Hangi dijital yeniliğe yatırım yapıyorlar?


Icon

tüketici, ilk çalışmanın yapıldığı 15 yıl önceye göre çalışanlardan daha fazla memnuniyet ifade ediyor. Başka neler değişti?


Icon

tüketici artık mağazalara pandemiden önce gittikleri sıklıkta gittiklerini ama artık yeni beklentileri de olduğunu söylüyor. Daha fazlasını öğrenmek için çalışmayı okuyun!

ZEBRA ve stilize edilmiş Zebra başı resmi, dünya çapında birçok yerde tescil edilmiş, Zebra Technologies Corp. ticari markalarıdır. Tüm diğer ticari markaların mülkiyeti sahiplerine aittir.
© 2022 Zebra Technologies Corp. ve/veya iştirakleri. Tüm hakları saklıdır.