Osoba ze smartfonem w sklepie spożywczym
Blue accent
15. coroczne globalne badanie zachowań konsumentów
Świat się zmienił — a sprzedawcy? 
Decydujący moment w transformacji handlu detalicznego
Konsumenci wracają do sklepów, ale mają większe oczekiwania. Niezależnie od tego, czy chodzi o przyjęcie technologii samoobsługowych, umożliwienie zakupów i zwrotów we wszystkich kanałach, zwiększenie możliwości ekspedientów, czy usprawnienie zarządzania zapasami w celu utrzymania towarów na półkach, dzisiejsi sprzedawcy detaliczni potrzebują pomocy, aby stworzyć nowoczesny sklep, jakiego oczekują klienci.

Przeczytaj raport firmy Zebra z 15. corocznego globalnego badania zachowań konsumentów, aby dowiedzieć się, dlaczego jest to krytyczny moment w transformacji handlu detalicznego. 
Najważniejsze informacje
Icon

osób decyzyjnych zgadza się, że technologia pomaga ekspedientom zapewnić klientom lepszą obsługę i środowisko zakupów. W jakie innowacje cyfrowe inwestują?


Icon

klientów zgłasza wzrost zadowolenia ze ekspedientów w porównaniu z pierwszym badaniem 15 lat temu. Co jeszcze się zmieniło?


Icon

klientów twierdzi, że odwiedza sklepy stacjonarne równie często, jak przed pandemią, ale ma nowe oczekiwania. Przeczytaj opracowanie, aby dowiedzieć się więcej!

ZEBRA i stylizowany obraz głowy zebry są znakami handlowymi firmy Zebra Technologies Corp. zarejestrowanymi w wielu jurysdykcjach na całym świecie. Wszystkie pozostałe znaki handlowe należą do odpowiednich właścicieli.
© 2022 Zebra Technologies Corp. i/lub podmioty stowarzyszone. Wszelkie prawa zastrzeżone.