Obchody Roku Pielęgniarki i Położnej
Przyłącz się do naszej globalnej kampanii na rzecz poprawy przyszłości opieki zdrowotnej i zyskaj możliwość ubiegania się o stypendium edukacyjne.

Ze zgłoszeń z całego świata wybranych zostanie pięć zwycięskich, a każdy zwycięzca otrzyma stypendium w wysokości 1000 USD.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30 czerwca 2020 r.


KOMUNIKAT PRASOWY: Zebra Technologies nagradza obecne i przyszłe pielęgniarki za kwestionowanie status quo. Przeczytaj tutaj.
W trudnych czasach wsparcia szukamy u tych na pierwszej linii frontu.

Tak jest i w tej sytuacji... Liczy się każdy wysiłek. Niezależnie od tego, czy chodzi o podawanie tlenu, realizację zamówień, pakowanie zakupów spożywczych w sklepie, ratowanie pacjentów, czy dostarczanie towaru, wokół nie brakuje heroicznych wysiłków, które nas inspirują.

W firmie Zebra jesteśmy naprawdę zaszczyceni, że możemy umożliwiać tym bohaterom jak najlepsze wykonywanie swoich zadań.

Wszystkim walczącym na pierwszej linii — dziękujemy.

To dzięki Wam mamy nadzieję.
Przyłącz się do naszej globalnej kampanii

Zapraszamy pielęgniarki i studentów pielęgniarstwa na całym świecie do zgłaszania swoich pomysłów na sposób, w jaki technologia może pomóc w rozwiązaniu niektórych z największych wyzwań, z którymi boryka się dziś sektor ochrony zdrowia. Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń w jednej z dwóch form — nagrania wideo (maksymalnie dwie minuty) lub wypowiedzi pisemnej (maksymalnie 500 słów) — i opisania aktualnej potrzeby w zakresie opieki zdrowotnej oraz sposobu, w jaki w poprawie tego problemu pomóc może technologia. Kliknij poniżej, aby zobaczyć przykład.
Przeczytaj nasz blog

Zapoznaj się z naszym blogiem, aby uzyskać bliższe informacje na temat kampanii i zacząć zbierać pomysły.

Regulamin

Zapoznaj się z naszym regulaminem, aby dowiedzieć się, jak wziąć udział w konkursie.
© 2020 Zebra Technologies Corp. i/lub podmioty z nią powiązane.  Wszelkie prawa zastrzeżone.  Zebra i stylizowany obraz głowy zebry są znakami handlowymi firmy Zebra Technologies Corp., zarejestrowanymi w wielu jurysdykcjach na całym świecie. Wszystkie pozostałe znaki handlowe należą do odpowiednich właścicieli.