Zebra size neyin önemli, neyin kritik olduğunu ve bir sonraki hamlenizin ne olduğunu gösterir.

Herhangi bir gün müşteri taleplerinin, iş sonuçlarının ve son teslim tarihlerinin önemli olduğu durumlar olabilir. Zebra çözümlerinin farkına her zaman varmasanız da mağaza raflarını yerleştirirken, doğru paketi teslim ederken, siparişleri hızlandırırken veya hastaların bakımı sırasında bu çözümler hep yanınızda. Operasyonlar hakkında daha iyi izlenebilirlik sunuyor, ön saflardaki performansı tam olarak optimize etmek için gerçek zamanlı verileri bağlıyor ve her gün milyonlarca kişinin hayatını etkiliyoruz. Zebra dünya çapında, işletmelerin ve çalışanların performans üstünlüğünü yakaladıkları her yerde.

Zebra performans üstünlüğü sunar

Zebra insanları, varlıkları ve verileri birbirine bağlayarak ekipleri destekler ve şirketlerin dönüşümünü sağlar. Sizinki gibi işletmelerin  Zebra ile performans üstünlüğünü nasıl yakalayabileceğini görün.

Mükemmel yemeği hazırlarken Zebra yanınızda

Reynolds tarladaki domateslerin Birleşik Krallık’ın çeşitli yerlerindeki işletmelere ulaştırılmasını takip için daha etkili bir yol arıyordu. Zebra mobil bilgisayarları Reynolds’un her bir domatesin kaynağını kolayca takip etmesini, kolayca ayırmasını ve mükemmel ürünü sunmasını sağlayarak süreci iyileştirdi. Daha fazla bilgi

Zebra yeni evlilere bulaşık makinesi teslim ederken  yanınızda

Whirlpool operasyonları daha iyi izleyebilmenin iş akışlarını optimize edeceğini ve verimliliği artıracağını biliyordu. Zebra izlenebilirlik çözümleri, gerçek zamanlı bilgiler sunarak, Whirlpool’un ihtiyaçlarını daha iyi anlamasını sağladı, hatasızlığı ve verimliliği artırdı. Daha fazla bilgi

Zebra ürünleri ve çözümleri yanınızda

Ürün ve çözümlerimiz size ve işletmenize performans üstünlüğü kazandırmak için gereken araçları sunmaya hazır. Zebra’nın şirketinizin önemli ve kritik olanı ve bir sonraki hamlesini görmesine yardım edebileceği pek çok yöntem için tekliflerimizi inceleyin.