Bir acil müdahale senaryosunda görüntülenen Zebra dayanıklı tableti

Zebra Dayanıklı Tabletleri

Acil Müdahale Ekipleri için Üretildik

Uzun çalışma saatleri, en zorlu ortamlar ve ücra lokasyonlar için özel olarak üretilmiştir

Zebra dayanıklı tabletleri başarınız için özel olarak üretilmiştir. Sağlam bir dış muhafaza, en yeni teknoloji ve 7x24 ürün desteği, acil müdahale ekiplerinin neredeyse her durumda ve her koşulda mükemmel hizmet vermek için ihtiyaçları olan her şeye sahip olmasını sağlar.


Kamu güvenliği sektörü Zebra dayanıklı tabletlerine güvenir.

Kamu güvenliği sektörünün her alanında, kurumlar acil müdahale ekiplerinin güvende ve verimli olmalarını sağlayan tabletlere yatırım yapıyor.
Bir yangın ve kurtarma ekibinin, ilk müdahale ekiplerini XSLATER12 dayanıklı tabletleri ile nasıl güvende tuttuğunu öğrenin.

Zebra’dan Operasyonların Geleceği’ni indirerek kamu güvenliği sektöründeki 140’tan fazla karar alıcının mobil teknolojinin sektörde nasıl dönüşüm yaratabileceği konusunda neler söylediğini öğrenin: Kamu Güvenliği Raporu.


Kamu güvenliği sektörü için dayanıklı çözümler

Zebra dayanıklı tabletlerinin, nasıl acil müdahale ekiplerinin güvenli bir şekilde çalışmak ve yaşam kurtaran kararlar vermek için gereksinim duydukları bilgilere erişimini sağlamak üzere tasarlandıklarını öğrenmek için videoyu izleyin.

Zebra dayanıklı tabletleri hakkında daha fazlasını öğrenin.


İletişime geçin


Ekibinizi yalnızca Zebra dayanıklı tabletleri ile elde edebileceğiniz dayanıklılık, güvenilirlik ve performansla donatmak mı istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçin, ekibimizden biri en kısa sürede sizinle bağlantı kuracaktır.