techników serwisu terenowego
Blue accent
Badanie z cyklu „Wizja” nt. branży motoryzacyjnej
Mobilność nowej generacji w transporcie
W wyniku rosnących wymagań klientów tempo cyfryzacji jest coraz większe
Zmieniające się oczekiwania klientów, wzrost popularności pojazdów elektrycznych oraz nieoczekiwane zakłócenia w globalnym łańcuchu dostaw wymagają od producentów w przemyśle motoryzacyjnym osiągnięcia nowych poziomów wydajności i obsługi. Producenci przyspieszają działania cyfryzacyjne.

Dowiedz się, dlaczego jest to krytyczny moment dla sektora motoryzacyjnego. Już dziś pobierz opracowanie Mobilność nowej generacji w transporcie
Globalne spostrzeżenia
Icon

osób decyzyjnych w branży motoryzacyjnej w Ameryce Północnej czuje presję w kierunku nawiązywania strategicznej współpracy w celu obniżenia kosztów i zminimalizowania ryzyka.


Icon

konsumentów w Ameryce Łacińskiej jest zaniepokojonych wykorzystaniem danych zebranych na temat ich pojazdów.


Icon

osób decyzyjnych z branży motoryzacyjnej w Europie przewiduje rozszerzenie inicjatyw w zakresie zrównoważonego rozwoju, redukcji odpadów i ochrony środowiska w ciągu najbliższych pięciu lat..

  LinkedIn   Twitter   Facebook   YouTube   Blog  
ZEBRA i stylizowany obraz głowy zebry są znakami handlowymi firmy Zebra Technologies Corp. zarejestrowanymi w wielu jurysdykcjach na całym świecie. Wszystkie pozostałe znaki handlowe należą do odpowiednich właścicieli.
© 2023 Zebra Technologies Corp. i/lub podmioty stowarzyszone. Wszelkie prawa zastrzeżone.