Pracownik magazynu za pomocą skanera
Niebieski akcent
Badanie poświęcone wizji sektora magazynowego
Dynamiczne rynki wymagają sprawnie działających magazynów
Zmiany to dla magazynów oraz działów dystrybucji i realizacji zamówień nic nowego. Jednak dzisiejsza zmieniająca się dynamika rynku wymaga, aby magazyny były bardziej elastyczne, zautomatyzowane i odporne niż kiedykolwiek wcześniej.

Przeczytaj badanie firmy Zebra poświęcone wizji sektora magazynowego: Dynamiczne rynki wymagają sprawnie działających magazynów, aby dowiedzieć się, jakie trendy skłaniają decydentów do osiągania wyższych poziomów dojrzałości oraz co pracownicy magazynów uważają za ważne w swojej pracy. 
Najważniejsze informacje
96% decydentów przyspiesza harmonogramy swoich projektów modernizacyjnych lub planuje zrobić to w ciągu roku.

83% pracowników za najważniejszą zaletę pracy z autonomicznymi robotami mobilnymi (AMR) podaje wzrost wydajności.

83% and 89% 83% decydentów i 89% pracowników potwierdza, że najlepszym sposobem na wprowadzenie automatyzacji do magazynów jest w pierwszej kolejności zwiększenie możliwości siły roboczej za pomocą oprogramowania i sprzętu.
Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się, w jaki sposób magazyny mogą zwiększyć stopień swojej automatyzacji i elastyczności.
ZEBRA i stylizowany obraz głowy zebry są znakami handlowymi firmy Zebra Technologies Corp. zarejestrowanymi w wielu jurysdykcjach na całym świecie. Wszystkie pozostałe znaki handlowe należą do odpowiednich właścicieli.
© 2022 Zebra Technologies Corp. i/lub podmioty stowarzyszone. Wszelkie prawa zastrzeżone.